محصولات کلیدی پیشگامان آسیا

راه‌حل‌های ویژه سازمانی ما همگی در جهت تسهیل فرایندهای کاری، کاهش هزینه‌ها، یکپارچه کردن اطلاعات، به حداقل رساندن تخلفات و ارتقای کیفیت خدمت‌رسانی طراحی شده‌اند. بکارگیری فناوری‌های روز در طراحی این نرم‌افزارها کلید اصلی رفع دغدغه‌های مدیران نوآور و آینده نگر است. بالغ بر 18 نرم‌افزار مختلف بیانگر وسعت تفکر و دیدگاه همه جانبه نگر ما در آنچه شما به‌ دنبالش هستید می‌باشد. 4 محصول کلیدی ما تنها گوشه‌ای از تخصص‌مان است که با توجه به بالاترین میزان درخواست‌ سازمان‌ها اولویت‌بندی شده‌اند.

Login

پورتال مشتریان شرکت پیشگامان آسیا

مشتریان گرامی شما می‌توانید از طریق پورتال مشتریان به اطلاعات قراردادی و مالی خود دسترسی داشته باشید همچنین تمامی درخواست‌های آموزش و پشتیبانی خود را از این سیستم ارسال نمایید. کارشناسان آموزش و پشتیبانی شرکت در لحظه پاسخگوی درخواست‌های شما خواهند بود. در این سیستم شما می‌توانید راهنمای کاربری و راهبری سیستم خریداری شده را دریافت نمایید. جهت استفاده از این سیستم ابتدا می‌بایست توسط ادمین نرم افزار در سازمان یا شرکت خود، در سیستم خریداری شده معرفی و تعریف گردیده باشید.

ورود به پورتال مشتریان

چرا شرکت پیشگامان آسیا را انتخاب نمایید؟

01 .

خلاقیت و نوآوری

تیم خلاق پیشگامان آسیا با ایده‌های جدید، راه حل‌هایی نوآورانه در راستای آنچه می‌خواهید ارایه می‌دهد. تنوع فکری و ناب بودن از ویژگی‌های منحصر به فرد ماست.

02 .

بکارگیری فناوری ‌های برتر

بهره‌مندی از فناوری‌های برتر دنیا جهت پیشبرد اهداف و ماموریت‌های تعریف شده از نخستین ابزار ما در مشتری مداری و همگامی با دنیای رو به پیشرفت امروزی است.

03 .

پشتیبانی بروز و صحیح

ارایه خدمات پشتیبانی در لحظه با هدف حفظ ارزش و کارآیی نرم‌افزارها، خط مشی اصلی شرکت پیشگامان آسیاست. ویژگی که افزایش رضایتمندی شما را دنبال می‌کند.

04 .

گارانتی صحت نرم‌افزار

بکلیه نرم‌افزارهای پیشگامان آسیا با توجه به نیاز و درخواست شما بومی‌سازی می‌شود و پس از نصب و در طول مدت استقرار کلیه نیازهای جدید و یا مشکلات احتمالی اصلاح یا فعالیت بروزرسانی می‌گردد.

برخی از مشتریان ما